Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Moderní dárky pro muže pod stromeček

Nick Bratánek/10.12.2015
Tipy na dárky pro NĚJ

Vánoce se pomalu blíží a vy ještě nevíte co pro svého partnera pod stromeček? Inspirujte se naším nákupním seznamem a letos neuděláte krok vedle. Váš muž bude tyhle moderní vychytávky milovat… 

Sluchátka H8 Beoplay Bang & Olufsen 

Chlubí se výdrží baterie až 20 hodin, pozlacenou konstrukcí v kombinaci s kůží a úžasně čistým zvukem. Nejedná se jen o praktická sluchátka, ale i skvělý módní doplněk. Vybrat můžete ze dvou barevných provedení (tmavě hnědá a zlatá), cena 13 723 Kč, beostore.cz. 

Dron s HD kamerou 

S tímto strojem si váš manžel určitě vyhraje. Dron může ovládat dálkovým ovladačem, ten vyletí až do výšky 150 metrů! Také má na sobě kameru se snímáním ve vysokém rozlišení, takže s ním kvalitně natočí zahradní party, či jiné akce. Cena cca. 3000 Kč. 

Mobilní Telefon Burberry Porsche Design 

Nový mobilní telefon je jeden z nejlepších dárků pod stromeček. Udělejte svému muži radost luxusním telefonem Burberry s designem značky Porsche. Cena cca. 29 000 Kč. 

Nový Macbook Air 

Jako každý rok, přišla firma Apple s vylepšeným a nadupanějším Macbookem Air. Navíc v krásném, zlatém provedení. Chybí vašemu partnerovi rychlý a spolehlivý notebook? Macbook je skvělá volba. Cena cca. 39 000 - 48 000 Kč. 

Powerbanka TP-Link 

Váš muž se už nebude vymlouvat na vybitý telefon. S praktickou powerbankou nabije svůj telefon až 5x, bez potřeby zásuvky. Využije ji při cestování, v práci, ale klidně i doma. 

Více vánoční inspirace najdete v prosincovém čísle Marie Claire

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole