Přejít k hlavnímu obsahu

MEN: Tradiční holení je sexy i pro vaše muže

Komerční sdělení/1.8.2016
Praví gentlemani se stále holí jako za starých časů a i ten váš může být jedním z nich!

Přestože je holení denním rituálem spousty mužů, málokterý z nich investuje do skutečně kvalitních produktů – dobrého holicího strojku a správné štětky. Mnozí z nich doma tu štětku ani nemají, což je docela škoda. Praví gentlemani se totiž stále holí jako za starých časů.

S obyčejným holicím strojkem je holení nudnou povinností, s kvalitní sadou na holení se z něj stane rituál. Dopřát ho svému milému můžete i vy. Luxusní sady na holení jsou více než vhodným dárkem pro vaše muže - přítele, tatínka, dědečka i bratra. A skvělou volbou je v tomto případě německá značka Mühle.

Značka Mühle vznikla v roce 1945 a dnes už se z ní těší třetí generace. Nejzajímavější na ní je, že nabízí širokou škálu produktů pro lidi s různým vkusem, rozpočtem a životním stylem. Například ačkoli si značka zakládá na tradičních jezevčích a kančích štětinách ve štětkách na holení, nabízí také veganskou možnost – uměle vyrobené štětiny.

Luxus pro chlapy

Podobně to funguje se strojky na holení. Do některých pasují klasické žiletky, do jiných náhradní hlavice Gilette. Všechny jsou ale designově naprosto úžasné. U některých jsou držadla vytvarovaná z přírodního dřeva, u jiných je třeba jen zajímavá textura. Každopádně určitě bez problémů vyberete sadu na holení přesně podle jeho vkusu.

Firma Mühle vyrábí také spoustu promyšlených doplňků, které spojují praktičnost a luxus. Mýdla na holení, praktické stojánky na štětky či na celé holení.

Dárek, co potěší vás i jeho

Co na to říkáte? Líbilo by se vám, kdyby váš muž používal právě tyto produkty? Věřte, že on se do nich také zamiluje. Naučte ho používat rovněž voňavé pěny, gely nebo krémy na holení a uvidíte, že užitek z jeho nových gentlemanských způsobů budete mít i vy. Jeho nová krásně hladká a voňavá pokožka se vám určitě bude líbit.

Veškeré potřeby na holení značky Mühle a dalších kvalitních výrobců se dají objednat z KvalitniHoleni.cz. Zboží dováží přímo od výrobců a mají ho skladem, takže k vám domů doputuje rychle. Při nákupu nad 1 500 Kč dokonce zdarma.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole