Přejít k hlavnímu obsahu

FOR MEN: Sluneční brýle od TOMA FORDA, které si navrhl původně přímo pro sebe!

Sonja Ćuková, Miloš Harajda/20.4.2016

Dámské sluneční brýle značky TOM FORD patří mezi naše nejoblíbenější – přestože jsou dámské mají často takový unisexový design a jsou zkrátka a jednoduše sexy! My vám exkluzivně přinášíme článek o pánských slunečních brýlích tohoto ikonického módního návrháře, které navrhl původně sám pro sebe...

V módním průmyslu má patent na sex faktor gentleman, který svůj rozchod s Gucci group, kde působil jako kreativní ředitel, oslavil velkolepou monografií nazvanou TOM FORD. V roce 2005 už začal psát příběh pod vlastním monogramem a postupně si v něm nastolil vlastní pravidla. Aby oslavil jedenáctý rok v optimistickém biznysu, přinesl svým klientům další originální koncept se sběratelským duchem.

První brýle od Toma Forda nosil James Bond, který je zároveň i autorem jejich designu, archetypem mužnosti a elegance. Ta se stala esencí značky, která těsně před začátkem letní sezóny uvedla na trh novou PRIVATE COLLECTION, která se skládá z jedenácti modelů slunečních a dioptrických brýlí.

 

"Všechny modely jsem v různých časových obdobích navrhl pro sebe. Jde teda o mojí skutečnou soukromou sbírku brýlí. Rozhodl jsem se uvést je na trh jako ucelenou kolekci, která je vyrobená z těch nejkvalitnějších materiálů, které nejsou běžně dostupné v komerčních kolekcích," přiznává Tom Ford.

Luxusní defilé jedenácti optických klenotů vyrobených z rohoviny bůvola a japonského titánu představil Tom Ford v krátkém klipu, kde dokonale demonstruje fakt, že každý model (číslovaní jako TOM N.1 – 11) je jeho alter egem.

Zvláštní pozornost si zaslouží rám TOM N.5, který vzdává poctu hereckému výkonu Collina Firtha ve Fordobě režisérském debutu A Single Man, díky kterému se tyto brýle staly nesmrtelnou ikonou svojí doby.

Sám Ford aktuálně finišuje s produkcí svého druhého celovečerního filmu Nocturnal Animals, který bude do distribuce uvedený koncem tohoto roku. Premiéru budete moct sledovat jeho vlastní optikou, která je dostupná on-line a ve vybraných buticích TOM FORD od 4. dubna. Vstupenka do zorného pole tohoto návrháře startuje na částce 690$ za model.

Zde už fotogalerie...

FOR MEN: Pánské sluneční brýle od TOMA FORDA, které si původně navrhl sám pro sebe!

 Foto: Pinterest

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole