Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

KREJČOVSTVÍ GALARD: Opravdový módní luxus pro muže

Karolína Machová/16.9.2015


Tentokrát mají ženy mužům opravdu co závidět! 

Reklama

Původem brněnská značka Galard nejenže šije košile a obleky zákazníkům ručně a přímo na míru, ale zároveň nabízí takový servis, o kterém se nám ve většině obchodech ani nezdá.

Jestli se blíží třeba narozeniny vašeho partnera, tatínka nebo dědečka, nechte se inspirovat v pražské nebo brněnské prodejně značky Galard. 

Od první chvíle, kdy zákazník vkročí do obchodu, je o něj náležitě postaráno. Nejprve si s konzultantem popovídá o svých představách, tedy jaký střih, barvu a materiál si přeje. Vybírat může z materiálů nejvyšší kvality. Základem je vlna, kašmír a hedvábí.

U Galardu si kvalitou látky můžete být stoprocentě jistí. Pracuje jen s předními světovými dodavateli jako jsou Scabal, HS, Harrison či Charles Clayton. Chcete sako s puntíky a zelenou podšívkou? Máte ho mít! Galard vám vyjde ve všem vstříc a vy si můžete být jisti, že oblek sedne jako žádný jiný. 

 

Pečlivě vyškolený odborník se s klientem podělí zase o svůj názor. Řekne mu, jaký typ košile nebo obleku by mu vzhledem k jeho postavě a příležitosti, pro kterou nový oblek potřebuje, seděl. 
Jste zmatení, co se nosí do práce, na meeting, nebo na black tie a white tie akci? I o tom mají zaměstnanci Galardu přehled, stejně tak jako o nejnovějších trendech.

Od svých konkurentů se Galard liší nejen kvalitou, ale hlavně zákaznickým servisem a ochotou. 
Heslo “můj zákazník, můj pán” tady platí dvoj.. nebo spíš trojnásob. 

Když je zákazník spokojen s návrhem, střihem a barvou, následuje měření a stříhání látky přímo na míru. ,,Klient si tak může užít podobný servis, jaký byl běžný třeba za první republiky. Je to nezapomenutelná zkušenost,” říká Zdeněk Fiala, spolumajitel značky. 


Když vše na milimetr padne, pošlou se náčrty do dílny mistra krejčího. Těch firma v tuto chvíli zaměstnává pouze pět. Zaškolit prý někoho nového, kdo dokáže oblek zpracovat tak kvalitně, není vůbec jednoduché. Následují další asi 2-3 schůzky, kde se oblek znovu a znovu zkouší, dokud nepadne opravdu perfektně. Nemusíte mít strach, že vám zkoušky zaberou zbytečně moc času. Krejčí je ochotný za vámi dojet i domů nebo do kanceláře. 
Klienti mají k dispozici také servis 24 hodin, 7 dní v týdnu. Pokud vám před sobotní večerní schůzkou upadne knoflík, nebo si prostě jen nevíte rady s tím, jestli si k obleku vzít kravatu nebo motýlka, Galard vám bude k dispozici… No prostě o vás bude postaráno doslova královsky! Tak snad se brzy objeví něco podobného i pro nás ženy… 


Více informací na www.galard.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama