Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Marc Jacobs uvede novou cenově dostupnější značku!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/6.12.2018
Přichází nová éra Marca Jacobse? 

Web Women's Wear Daily oznámil, že Mark Jacobs plánuje debut nové značky. Ta se bude jmenovat The Marc Jacobs a odstartuje kolekcí pre-fall 2019. Ačkoliv je tato novinka pečlivě hlídaná a opředená tajemstvím, už teď vím, že půjde o cenově dostupnější variantu ke klasické kolekci. Pravděpodobně se tak můžeme těšit na široké manšestrové culottes, pruhované svetry s rugby vzorem a zajímavé doplňky, které nás jen tak nezruinují. Tento počin je nástupcem linie Marc by Marc Jacobs, také dostupnější varianty, jejíž prodej byl přerušen v roce 2015.  

Jacobs najal ruskou stylistku Lottu Volkovou, která spolupracuje se značkami Vetements či Balenciaga, aby pomohla vytvořit nový look book. Fotografie pořídil Hugo Scott. Otázkou ale je, zda tento počin zachrání Marca Jacobse a jeho značku... Ta již dlouhodobě bojuje s poklesem prodeje. Návrhář je nucen zavírat své obchody, a dokonce se mluví o tom, že opustí vlastní značku. Doufejme tedy, že s The Marc Jacobs přijde i nová, úspěšnější éra. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole