Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Louis Vuitton Cruise 2019: Moderní excentrismus

Foto: Louis Vuitton, připravila: Nga Luongová/31.5.2018
Kreativní ředitel módního domu Louis Vuitton navrhl uměleckou kolekci pro ženy, které se nebojí experimentovat se svým stylem.

Přehlídka Louis Vuitton Cruise 2019 se odehrála v prostorách The Marguerite and Aimé Maeght Foundation, které se nachází v malebném francouzském městečku Saint-Paul-de-Vence. Toto místo zná Nicolas Ghesquière přes 25 let a pravidelně sem jezdívá pro inspiraci, konají se tu totiž významné výstavy moderního a současného umění. 

Celá kolekce se nese ve 'vintage' duchu - široká ramena, osmdesátkové vzory a excentrické objemné střihy jsou přítomné v každém looku, který je navíc ozvláštněn moderními prvky. Inspirace zřejmě pochází z umělecké sbírky zakladatele tohoto architektonického komplexu, Aimého Maeghta.

Návrhář Nicolas Ghesquière navázal spolupráci s autorkou a kreativní ředitelkou Vogue, Grace Coddington, která vytvořila vlastní řadu kabelek s ilustracemi svých milovaných domácích mazlíčků. Tato limitovaná kolekce bude v prodeji od října 2018.

FOTO: Louis Vuitton Cruise 2019

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole