Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

L'Oréal přispěvě svým dílem pomoci proti koronaviru. Děkujeme.

Text: Tatiana Urbanová, Foto: L´Oréal/10.4.2020
Společnost L´Oréal věnuje více než 75 000 produktů v České republice a na Slovensku, včetně hydro-alkoholových čistících gelů na ruce, nemocnicím, lékárnám, supermarketům, hypermarketům a drogériím. Opatření přijatá společností v České republice a na Slovensku jsou součástí širšího programu solidarity realizovaného skupinou L´Oréal v celé Evropě na podporu boje proti koronaviru.

Opatření přijatá společnostmi L´Oréal Česká republika a L´Oréal Slovensko jsou:

- Solidarita s pracovníky ve zdravotnictví, lékárnách, super/hyper marketech a drogériích: Továrny L´Oréal již začaly s výrobou hydro-alkoholových čistících gelů na ruce pod značkami La Roche-Posay, Garnier a L'Oréal Paris. Společnost L´Oréal věnuje v následujících týdnech lékařům, lékárníkům, maloobchodníkům v České republice a na Slovensku více než 75 000 kusů hydro-alkoholových čistících gelů na ruce.

- Solidarita se zdravotnickým personálem čelícím současné situaci v první linii: protože je důležité pomáhat zdravotnickému personálu, který v těchto dnech čelí extrémním pracovním podmínkám, včetně suché pokožky kvůli intenzivnímu používání dezinfekčních gelů na ruce a obličejových masek, L'Oréal věnuje výrobky péče o pleť (péče o ruce a obličej) nemocnicím a dalším zdravotnickým zařízením napříč Českem a Slovenskem.

- Solidarita s osobami v nouzi: L'Oréal Česká republika a Slovensko věnují výrobky osobní hygieny organizacím podporujícím zranitelné osoby.

Brigitte Streller, generální ředitelka L´Oréal Česká republika a L´Oréal Slovensko, uvedla: „Chceme ukázat solidaritu s našimi místními komunitami, které čelí této mimořádné krizové situaci, a chceme vyjádřit vděčnost a podporu všem těm, kteří podnikají mimořádné kroky v boji proti této pandemii. Věřím, že je naší odpovědností přispívat ke kolektivnímu úsilí a jsem hrdá na to, že vidím mobilizaci a odolnost našich týmů, kteří se chtějí zapojit a pomoci v tomto bezprecedentním čase.“

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Čtěte také: Jak čistit telefon během pandemie?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama