Přejít k hlavnímu obsahu

Longchamp x kolekce Clo’e Floirat

Foto: Longchamp/21.11.2018
Maison Longchamp dal naprosto volnou ruku francouzské umělkyni Clo'e Floirat v rámci nové, kreativní spolupráce, která je ztělesněna v aktuální limitované kolekci, jež najdeme v buticích Longchamp již od listopadu 2018. Francouzská designérka vnáší svěží a stylový dotek do světa ikonických kabelek Le Pliage, stejně jako do kolekce menších doplňků.

Clo'e Floirat nechává rozehrát lehce humorné příběhy ve kterých hlavní roli hrají kabelky Le Pliage. Vyobrazuje smečky psů v jasných a sytých barvách, které “venčí” své majitele na ikonických , nylonových variantách kabelek Le Pliage, v barevné variaci tón v tónu námořnické modré s červenými výraznými detaily. Neodolatelný psí motiv zdobí jak limitovanou edici cestovních tašek, tak velké hedvábné šátky. Velmi zábavné jsou také klíčenky ve tvaru psíků s hrdě zvednutými čenichy a zcela nečekaně si budeme moci vybrat i originální kožené obojky, ve třech různých velikostech a pěti barvách.

Kdo tedy bude hvězdou této výjimečné kolekce? Nezapomentulený červený jezevčík – ten si zaskotačí na malé hedvábné šále, deštníku, na všech obalech a papírových taškách. Francouzská značka Longchamp opět dává umělcům naprostou volnost k přepracování nejvíce ikonického modelu značky a tím ji přenáší do jiné dimenze plné hravosti a moderní doby. Tato nová kolekce bude od listopadu k dostání v butiku Longchamp, Pařížská 125/16, Praha 1.

Happy Birthday
Značka Longchamp letos opravdu popouští uzdu fantazii. Možná je to tím, že 11. září 2018, nedaleko Grands Boulevards, místě zrodu tohoto módního domu, oslavila 70. let kreativity a svobody. Na schodech Opery Palais Garnier pokrytých majestátním zeleným kobercem vítá nadšené a ohromené hosty řada mladých mužů ve smokinzích s fantasmagorickou maskou koňské hlavy připomínající slavné logo Longchamp. Okázalé interiéry uvnitř Palais Opera Garnier tvoří ideální prostředí k oslavám historie společnosti Longchamp, která se točí okolo tématu blízkého kreativní ředitelce Sophii Delafontaine: pohybu a tance. 

„Už sedmdesát let je dům Longchamp v neustálém pohybu. Toto je rukopis naší rodiny: pohyb vpřed, inovace a neustálá snaha se zlepšovat. Pro rodinný podnik v extrémně konkurenčním světě módy, který se nikdy nezastavuje, je to neustálá výzva. Pohyb je stav mysli: Opera Garnier a svět tance tuto filozofii dokonale ilustrují,“ uvedla Sophie.

 

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole