Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Longchamp představil na NYFW kolekci jaro/léto 2020

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/11.9.2019
Podívejte se na nejnovější trendy na příští rok. 

Hlavním tématem kolekce jaro/léto 2020 je pro Maison Longchamp „solar journey“ - sluneční cesta od úsvitu do soumraku. Inspirací kreativní ředitelky Sophie Delafontaine, pro její již třetí přehlídku Maison Longchamp na New York Fashion Weeku , bylo barevné umělecké dílo Judy Chicago. Toto dílo ji inspirovalo k vytvoření „looků“, které Longchamp ženu provázejí během celého dne , je vždy perfektně oblečená , připravena na každou příležitost. Navzájem kombinuje módní kousky, které rezonují s jejím aktivním životním stylem na cestách a zároveň zdůrazňuje sofistikovanost, která je Pařížankám vlastní.

Toto vnímání času platí také pro způsob, jakým kolekce navzájem kombinuje inspiraci ze 70. a 90. let 20. století - snadno se kombinuje a vytváří svěží, poutavé styly. Topy z nylonu jsou kombinované s průhlednými sukněmi s květinovými aplikacemi a obrovské kožené bundy decentně zahalují pletené dvoudílné sety. Vysoké lemy kraťasů a dlouhé sukně propůjčují vzhledu koketní ženskost, která spojuje citlivost- jemnost a bohémského ducha.

Celá paleta barev - od zelené přes meruňkovou až po tyrkysovou vypadá, jako by byla zbarvená slunečními paprsky. Duhové barvy jsou zobrazeny na skládaných vzdušných šatech z hedvábí a na dalších modelech, které mají nabíraní v pase a tím jim dodávají sportovní nádech, zjemněný nabíranými detaily. Pro zdůraznění linie slunečního pohybu se do popředí dostává potisk se slunečními hodinami a proužky v různých odstínech. To dodává kolekci jedinečný šarm. Všechny modely mají tenký kožený pásek, s Roseau bambusovou sponou, charakteristickou pro kabelku se stejným jménem.

Longchamp jaro/léto 2020

Kabelka Roseau, která reprezentuje typický Longchamp styl již více než 20 let, přichází nyní s novými, must have modely. K mání jsou v různých velikostech a provedeních, od barevných vzorů po klasickou hnědou kůži. K ikonické kolekci kabelek Roseau se připojuje kultovní řada kabelek Le Pliage , která je v nabídce v neodolatelné mini a nano verzi. Kolekci kabelek dokonale doplňují nízké boty, buď sandály, tzv. gladiátorky a nebo sportovní boty z pleteniny vysoké až pod kolena – každý k těchto kousků dokonale vyjadřuje souhru kolekce inspirovanou 70. a 90. léty.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama