Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Longchamp & Kendall Jenner představili novou LPG kolekci

Foto: Longchamp/31.5.2019
Sophie Delafontaine, kreativní ředitelka značky Longchamp, Jean Cassegrain, CEO značky Longchamp a Guillaume Houzé, ředitel komunikace Galerie Lafayette oslavili v Galerii Lafayette Paris Haussmann představení nové kolekce značky Longchamp LGP

Velkolepé akce se zúčastnila také ambasádorka značky Longchamp Kendall Jenner, která byla oblečená v nejnovější kolekce značky. Dále mezi hosty nechyběli Laury Thilleman, Camelia Bourbon, Noholita, Kenza Sadoun, Malika Ménard, Caroline Roux, Ophélie Meunier, Shaïn Boumédine. Po tom, co Kendall Jenner slavnostně otevřela LGP Studio se hosté bavili v zábavní zóně, která byla vytvořená speciálně pro tuto akci. Atmosféru dotvářela svou hudbou také známá DJ Fiona Zanetti.

Už teď je jisté, že grafické, uban, unisex kousky nové kolekce LGP patří mezi „must-have“ této sezóny!

Co vám připomíná tato barevná, hravá směs písmen? Tajemný kód? Optickou iluzi? Nebo zábavnou křížovku? Vedle, vedle a opět vedle! To, na co se díváte je luxusní monogram. Fascinující, smělý, neodolatelný. Představujeme vám Longchamp LGP.  Počkejte, nepovažuje se ve všeobecnosti monogram za formální? Statický? Určující postavení? V tom případě, monogram Longchamp LGP boří mýty. Devět písmen plných energie a radosti ze života svou grafickou kompozicí evokuje Bauhaus styl, ale jeho působivý efekt je celý Andy Warhol. Tenhle moderní monogram přesně zobrazuje styl značky Longchamp – moderní a kosmopolitní se smyslem pro humor!

Módní kolekce Longchamp LGP byla poprvé představena v únoru na Newyorském Fashion weeku. Novou řadu kabelek, doplňků a unisex ready to wear kolekce lze skvěle kombinovat a tím vytvořit perfektní moderní urban style outfit.

Módní trend monogramu zdobí kolekci doplňků i ready to wear oblečení. V chladnějších dnech se můžete zabalit to měkoučkých šál a štól. Nejvýraznějšími prvky kolekce jsou nylonová bunda volného střihu s monogramem po celé ploše a pohodlná mikina s vyšitým logem značky. Milovníky tenisek potěší neoprenový kousek s monogramem v černé a bílé barvě, třešničkou na dortu jsou černé kožené pantofle s elegantním nápisem Long na jedné a Champ na druhé botě. A nechybí ani nylonové Le Pliage® LGP a kožené Le Pliage® Cuir LGP.

Nová kolekce LONGCHAMP LGP je k dostání také v pražském exkluzivním butiku na adrese Pařížská 16/125

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama