Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Logománie má jméno TEZYO

Foto: Tezyo/29.3.2019
Soutěž je uzavřena. Děkujeme za účast a gratulujeme Kateřině Chmelové z Budišovic.

V prodejnách TEZYO najdete širokou nabídku obuvi, kabelek, tašek a dalších módních doplňků. Vyberou si ženy, muži i děti. Kolekce jsou velmi rozmanité od klasických, elegantních až po volnočasové. V prodejnách Tezyo se obuje celá Vaše rodina a to za velmi příznivé ceny!

Sortiment Tezyo zahrnuje jednak vlastní značky, které najdete exkluzivně a výhradně pouze v prodejnách Tezyo! Vyzkoušejte obuv od neokoukaných značek, jako: EPICA, FLAVIA Passini, IMAGE, OTTER a LE COLONEL.

Pokud jste milovníci jiných světových výrobců a designérů, vyzkoušet můžete výrobky z řady slavných mezinárodních značek jako: Adidas, Hugo Boss, Calvin Klein, Rieker, Clarks, Geox, Ara, IMAC, UGG, EMU, Pepe Jeans, NB (New Balance), CROMIA a mnohé další. Mimo jiné např. i modely britské designérky Kate Maconie.

Nakupování jako zážitek
Samotný nákup chápe značka TEZYO jako zážitek.  Proto se snaží posunout klasický vztah mezi prodávajícím a zákazníkem na vyšší úroveň. Role prodejce se neomezuje jen na to "prodat". Ale stává se tak důvěrníkem pro všechny otázky týkající se módy a vhodného výběru obuvi. Posláním zaměstnanců Tezyo je pomoci vám rozvinout unikátní a osobitý styl oblékání.

Prodejny Tezyo najdete v Praze v OC Chodov a v Brně v Olympii. V dubnu bude milovníkům krásné obuvi zpřístupněn i produktový katalog a na podzim naváže spuštění e-shopu. 

INSPIRUJTE SE! MŮŽETE JIŽ NYNÍ
na www.tezyo.czwww.facebook.com/tezyoCZ 
www.instagram.com/tezyo_cz/

Výherkyní se stala Kateřina Chmelová z Budišovic. Gratulujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama