Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Lidský Ken už nechce být mužem. Mění se v Barbie! Neuvěříte jak vypadá nyní

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram, Getty images/27.1.2020
Rodrigo Alves, známý jako lidský Ken, prošel stovkami plastických operací a utratil miliony korun, aby vypadal přesně jako živoucí společník panenky Barbie. Jenže nyní se rozhodl pro úplně jiný typ transformace. Už nechce být Kenem, ale Barbie!   

To, že je Rodrigo závislý na plastických operacích, kterých prodělal přes stovku a utratil za ně v přepočtu 15 milionů korun, je pravděpodobně zřejmé již na první pohled. Když se však konečně proslavil jako živoucí Ken a docílil svého, rozhodl se, že tohle vlastně jeho přáním nikdy nebylo. Nyní tato brazilsko-britská televizní hvězda uvedla, že vždy někde uvnitř cítila, že je vlastně ženou a spíše než Kenem, se cítila být panenkou Barbie.  

Jeho touha žít jako žena se pomalu a jistě mění v realitu. Rodrigo již prodělal hormonální terapii a před třemi měsíci také začal transformovat svůj lookSvůj plastový six pack již vyměnil na umělá prsa a začal si říkat RoodyZa pár týdnů ho čeká i operace pohlaví. 

Svou fyzickou proměny si Roody užívá a je ráda, že nyní i její vzezření odpovídá tomu, co vždy cítila. “Miluju být ženou a vše co k tomu patří. Chodím do kadeřnictví, nehtových studií, nechávám si dělat obočí i řasy... kupuji šaty, vysoké podpatky a nosím sexy spodní prádlo!” My této trasgender Barbie přejeme všechno nejlepší, jen si nejsme jistí, kolik plastických operací ještě bude její tělo schopno podstoupit či vůbec vydržet... 

Čtěte také: Toto je 5 nejčastějších plastických operací na světě. Chcete vědět, jaké to jsou?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole