Přejít k hlavnímu obsahu

Vtipné foto hollywoodských herců: Timberlake, DiCaprio i Gosling bez zubů

redakce/30.5.2014

Milujeme je a sníme o nich, ale i hollywoodší herci jsou jen lidé. Podívejte se, co dokáže zdánlivá banalita jako je absence zubů nadělat s jejich pečlivě upraveným vzhledem.

O tom, že zuby hrají v našem celkovém vzhledu velkou roli, nemůže být pochyb. Jak velká ta role ale je, jsme se přesvědčili až díky následujícím fotkám.

Fakt, že máme pusu plnou zubů, bereme dnes už jako samozřejmost. Možná vám to tak už ani nepřipadá, ale zuby mají opravdu velký vliv na to, jak vypadáme. Nevěříte? Máme pro váz důkaz v podání vyretušovaných fotografií oblíbených herců. Autor retuší odstranil známým hercům a zpěvákům pomocí photoshopu všechny zuby. Žraločí hollywoodské úsměvy tak najednou dostávají úplně jiný rozměr – v tu ránu nepůsobí ani trochu sexy, ale naopak hodně komicky. 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole