Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VIDEO: Beyoncé šokuje odvážným klipem

Naučte se svádět podle slavné zpěvačky. Jak se na její lekci přihlásit? Stačí si pustit Beyoncin nejnovější a nejprovokativnější videoklip k písni Partition.

Hudební video hraničící s lehkou verzí eroticky audiovizuálních kompilací vzbudilo velký rozruch. Zpěvačka se v něm vyznává ze svých nejtajnějších snů, které si představuje při jinak běžné snídani. Beyoncé prý chtěla klipem upozornit na problémy nedoceňovaných a neopečovávaných žen.

Za klipem stojí úspěšný reklamní režisér Jake Nava, jehož jméno si možná už teď pamatuje přes 25 milionů lidí na planetě, kteří si na video zatím klikli. Otázkou zůstává, zdali zpěvaččin původní záměr má stejný efekt jako polonahé záběry. Jedná se skutečně o poselství, nebo jen o hru, v níž se známá diva útočící na smysly všech žen a mužů snaží trumfnout objímající se Shakiru s Rihannou? Těžko posoudit… A jak se videoklip líbí vám? 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama