Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

TAKHLE BYDLÍ LEONARDO DICAPRIO: Hollywoodský fešák pronajímá svůj luxusní dům v Palm Springs

Bára Cihlová/27.3.2015

Co byste řekli tomu, bydlet během vaší dovolené v Kalifornii v domě Leonarda DiCapria? Že byste to brali všemi deseti? V tom případě si ale připravte 120 tisíc korun. Za jednu noc.

Jeden z nejtalentovanějších herců Hollywoodu a známý svůdník a lamač dívčích srdcí se nijak netají tím, že rád nakupuje nemovitosti, které pak v případě, že je sám nevyužije, pronajímá dalším zájemcům. Nedávno se mu podařilo dlouhodobě pronajmout svůj byt v Greenwich Village za 25 tisíc dolarů měsíčně (v přepočtu tedy více než 600 tisíc korun), a to jednomu z poradců bývalého amerického prezidenta Billa Clintona. 

Nyní Leonardo DiCaprio přichází s další nabídkou, která se neodmítá, a tou je možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu jeho přepychového domu v Palm Springs. Součástí luxusního sídla je, kromě šesti ložnic a sedmi koupelen, i dům pro hosty, tenisový kurt a bazén. Samozřejmostí je i připojení na WiFi a každodenní úklidová služba, hosté si navíc mohou užívat dokonalého soukromí, zároveň však mohou kdykoli navštívit ty nejlepší čtvrti v Palm Springs, které jsou od domu vzdálené jen pár minut chůze.

Tak co říkáte, brali byste takové bydlení, i kdyby jen na jednu noc?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama