Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

TAKHLE BYDLÍ CHANNING TATUM A JENNA DEWAN: Nakoukněte do domu hvězdy filmu Bez kalhot!

Bára Cihlová/13.3.2015
Beverly Hills 90210.

Channing Tatum a jeho manželka Jenna Dewan si žijí jako v pohádce. Jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu se seznámil při natáčení tanečního filmu Step Up, následovala svatba a v roce 2013 narození dcery Everly. Manželé navíc nedávno zakoupili tenhle stylový dům v Beverly Hills, ze kterého rodinná pohoda a štěstí doslova sálá. Za sídlo, které se nachází na luxusní adrese s poštovním směrovacím číslem 90210 zaplatili 6 milionů dolarů, v přepočtu tedy asi 150 milionů korun.

Rozlehlý dům však rozhodně stojí za to. Skládá se ze šesti ložnic a šesti koupelen, z téměř každého pokoje je navíc možný vstup na verandu či terasu. U sídla byste také našli malý dům pro hosty a samozřejmě i saunu a bazén, který dokresluje celkovou idylickou podobu. Celý dům je navíc obklopený překrásnou zahradou s romantickými zákoutími, ve kterých si manželé mohou užívat soukromí a pohody. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama