Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Slavný francouzský herec Pierre Richard v Praze: Luxusní apartmá i osobní komorník

redakce/24.4.2014

Milovníci francouzského filmu plesají – Prahu včera navštívil slavný filmový herec, komik, režisér, ale i vinař a příležitostný zpěvák Pierre Richard. Při své krátké návštěvě, která má trvat až do pátku, má v plánu představit své nejnovější víno Petrus Ricardus a zúčastnit se aukce vlastních vín. Výtěžek pak bude věnován nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci, která si klade za cíl pomáhat seniorům.

O tom, že se jedná o návštěvu krátkou, ale příjemnou, svědčí i fakt, že herec je během svého pobytu ubytován přímo v centru historické Prahy, v hotelu The Augustine Prague nedaleko Malostranského náměstí, odkud se nabízí překrásný výhled na Pražský hrad, a k dispozici má jedno z nejluxusnějších a nejdražších apartmá zvané Deluxe.Hosté za toto apartmá zaplatí okolo 1000 eur za noc, ale stojí to opravdu za to. Mimo jiné je Pierru Richardovi k dispozici také hotelový osobní komorník, aby mu splnil veškerá přání, která se během jeho pobytu vyskytnou. I přesto však herec před svým příjezdem neuvedl žádné speciální požadavky ani přání. 

Pokud tedy máte zájem o podpis nebo byste si rádi domů odnesli lahvinku červeného, vyrazte dnes do kavárny Lucerna, kde bude probíhat hercovo setkání s veřejností. V pátek pak budete mít možnost se s hercem potkat na veletrhu Víno a delikatesy, kde Pierre Richard svou účastí zaštítí Francouzský den.

Hercovo luxusní apartmá v hotelu The Augustine Prague

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama