Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Rachel Bilson bude maminkou, tatínkem je Hayden Christensen!

Bára Cihlová/21.5.2014

Z blonďatého krasavce s pronikavýma modrýma očima bude tatínek, jeho krásná přítelkyně Rachel Bilson totiž čeká miminko!

Rachel a Hayden se seznámili v roce 2007 při natáčení filmu Jumper, ve kterém oba hráli hlavní roli. Okamžitě přeskočila jiskra a už v prosinci 2008 se slavily zásnuby. V létě 2010 však pár ohlásil rozchod. Naštěstí jen na tři měsíce, po kterých následovalo usmíření.

Ačkoli byl začátek krásného páru kostrbatý, teď  oba dva září štěstím. Pár sice oficiálně informaci ještě nepotvrdil, ale Rachel se na večírcích posledních pár měsíců vyhýbá alkoholu a zprávy o těhotenství potvrzuje i jejich okolí. Rachel mluvila o miminku už dlouho, ale teď  to konečně vypadá, že se její sny vyplnily a mladý pár se tak může těšit krásný přírůstek. "Založit rodinu by bylo krásné, kdykoli v následujících letech. Vždycky jsem si přála být maminka. Vždycky jsem chtěla děti. Úplně vidím, jak se batolí po domě!" řekla Rachel v nedávném rozhovoru. A my jsme jen zvědaví – bude to holčička nebo chlapeček?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama