Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Narozeninové Spoluženy jsou věnované mužům. Přidáte se?

24.4.2018
Inspirativní setkání, kde se ženy navzájem motivují, podporují a propojují. To jsou Spoluženy, které slaví už rok své činnosti. Výroční dvanáctý večer je však překvapivě věnován mužům.

Získat nové kontakty, nahlédnout na svůj život tak trochu jiného úhlu nebo se inspirovat k dalším krokům, to jsou všechno můžete zažít během setkání Spolužen. Tato zajímavá komunita žen roste a Marie Claire vás s potěšením zve už na dvanáctý večer, kdy bude vše jinak.

Tentokrát budou zpovídanými osobnosti muži! Nejde o ledajaké muže, ale dvě velmi zajímavé osobnosti. Těšit se můžete na Daniela Stacha, moderátora České televize, který neodmyslitelně patří k pořadům Hyde Park Civilizace a Věda 24, a lékaře Tomáše Šebka, který se účastnil zahraničních misí Lékařů bez hranic.

Těšit se na setkání s nimi můžete ve středu 25. dubna večer v pražském Bibloo Cafe v obchodním domě Kotva. Od 18.30 na vás čeká welcome drink v podobě premium lifestyle beer Aurosa a od 19.30 proběhne interview s pozvanými hosty. Vstupné je 250 Kč a v ceně vstupenky je číslo časopisu Marie Claire. Během večera se také bude losovat o dárky od Bourjois, BABOR, dárkové kazety Aurosa a také beauty boxy s předplatným Marie Claire.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole