Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

NAKOUKNĚTE: Kontroverzní americká zpěvačka Miley Cyrus prodává svoje sídlo v Kalifornii!

Bára Cihlová/6.3.2015

Americká zpěvačka Miley Cyrus, která se původně proslavila jako Hannah Montana, je známá především svými kontroverzními skandály. S její rostoucí popularitou však roste zájem nejen ze strany fanoušků, ale také zlodějů. Za poslední dva roky totiž zpěvačku už dvakrát vykradli. Zloději si s sebou kromě šperků a kabelek odvezli také zpěvaččino zbrusu nové Maserati, a to opravdu zabolí. Možná právě proto se americká rebelka nedávno rozhodla svůj kalifornský dům prodat. 

O důvodech, které zpěvačku vedou k prodeji, sice můžeme jen spekulovat, jisté však je, že nový majitel sídla inspirovaného toskánskou architekturou musí mít na svém bankovním účtě přinejmenším 6 milionů dolarů. Přesně tolik si totiž Miley cení domu, ve kterém byste našli šest ložnic, šest koupelen, malé nahrávací studio a domácí kino. Tak co říkáte, kdybyste měli mnohamilionový rozpočet, bylo by tohle vaše gusto?

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama