Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

NAKOUKNĚTĚ K JOSHOVI HARTNETTOVI : Hvězda filmu Pearl Harbor nabídla svůj dům k prodeji

Bára Cihlová/20.3.2015

O Joshovi Hartnettovi toho poslední dobou moc nevíme, už nějakou dobu se totiž na veřejnosti příliš neukazuje. Pro nás ale stále zůstává jedním z nejvíc sexy hollywoodských herců vůbec. Obzvlášť poté, co se společně s Evou Green objevil minulý rok v americkém seriálu Penny Dreadful. 

Možná právě tahle změna přiměla herce změnit svou dosavadní zažitou rutinu. Hvězda filmu Pearl Harbor totiž nedávno nabídla k prodeji svůj viktoriánský dům v Minneapolis, a to za stejnou sumu, za kterou byl celý dům v roce 2002 pořízen, tedy za 2.395 milionu dolarů (v přepočtu asi 60 milionů korun). V domě, který patří mezi jedny z nejstarších v oblasti, byste našli pět ložnic a čtyři koupelny, vinný sklep, tělocvičnu, garáž pro čtyři auta a perfektně vybavenou kuchyni. Celý dům navíc zdobí detaily typické pro konec 19. století, například barevné skleněné vitráže a dřevěné trámy, okna a zábradlí. 

Foto: Pinterest.com 

Chcete vidět víc z domu Joshe Hartnetta? Podívejte se na video!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama