Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Modelka Poppy Delevingne se vdala, mladší sestra Cara v roli družičky

Bára Cihlová/19.5.2014

Známá britská modelka a "IT girl" Poppy Delevingne se v pátek vdala za svou dlouholetou lásku, Jamese Cooka. Své "ano" si řekli v kostele St. Paul's Church v Londýně. Společnost se po svatbě přesunula do romantického Maroka, kde se slavilo celé tři dny. 

Poppy a James spolu byly zasnoubeni od října 2012. Během roku a půl tak snoubenci zvládli naplánovat vdavky na jedničku. Během pompézní svatby dovedlo nevěstu k oltáři 17 družiček, v čele s hlavní družičkou, Carou, a samozřejmě tatínek Charles.

Stejně jako její mladší sestra, topmodelka Cara, je Poppy inspirací značky Chanel. Není se tak čemu divit, že šaty nevěstě navrhl samotný Karl Lagerfeld, a to přímo na míru! Úchvatný kousek z dílny slavného návrháře nám prostě učaroval. Romantické něžné zdobení i oddělovací spodnička, díky které se dají šaty v mžiku přizpůsobit posvatebním oslavám, z nich dělají svatební róbu číslo jedna. A ačkoli si Poppy původně přála být sexy nevěsta, do šatů se samozřejmě na první pohled zamilovala. Šaty Chanel na sobě měla i sestra Cara, která na svatbě mimo jiné předvedla své zbrusu nové tetování. A aby toho nebylo málo, tetování předvedla i Poppy, která si nechala vytetovat datum svatebního dne. 

Foto: This is glamorous

Foto: Instagram

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama