Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

KUŘE V PODVAZKÁCH: Nápady a tipy na velikonoční výzdobu

Nina Řeháčková/3.4.2015
Tipy, recepty a recenze známé food bloggerky Niny Řeháčkové

Můj dnešní příspěvek nebude o mých velikonočních receptech, ba nebude ani o mých velikonočních rukodělných ozdobách a výrobcích. To nejhorší, co se mi na Velikonoce mohlo stát, se stalo, a já i mé děti se už týden pereme s nevyléčitelným virem chřipky. Není tedy ani energie a chuť  pouštět se do pečení mazanců, velikonočních nádivek, kopřivového špenátu, velikonočních perníčků, vajíčkových pomazánek, ba ani dokonce barvení vajíček. Přesto bych Vás nechtěla ošidit a tak jsem na internetu posbírala pár hezkých rad, jak barvit vajíčka i bez barev z drogerie, například kurkumou, špenátem, kopřivou, červenou řepou. Jak na to se můžete mrknout v odkazu zde.

Také jsem  dala dohromady pár fotografií s nápady na velikonoční zdobení bytu. Snad se vám budou líbit tak jako mně. Přeji vám všem nádherné Velikonoce, hodně odpočinku a hlavně, aby vás nepokakal beránek!! 

Vaše Kuře v podvazkách a nemocná kuřátka

Foto: Pinterest.com

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama