Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Koukněte, jak vypadají celebrity po probuzení

25.3.2014

„Učíme dívky, aby hubly, aby měly ambice, ale ne moc, aby byly úspěšné, ale ne příliš, aby byly úžasné…“ to jsou podmanivá slova písně Flawless z alba Beyoncé Knowles, které zpěvačka vydala na sklonku minulého roku. Emancipační hymna mladých žen 21. století tak najednou začala zrát v mnoha ženách. Podívejte se na manifest, který s písní Flawless rozpoutaly i známé celebrity.

Do jakéhosi happeningu s názvem „I woke up like dis“ se totiž mimo jiné zapojila i Rihanna, Kim Kardashian, Miranda Kerr, Cara Delevingne, Mariah Carey, Gisele Bündchen, Miley Cyrus a Adriana Lima. Smysl této větě dala sama autorka, když si na svůj Instagram vyvěsila fotografii těsně po probuzení s tímto heslem v titulku.

Kim Kardashian

Miranda Kerr

Cara Delevingne

Jedno z důležitých hesel písně pak s celým rituálem probuzení, focení a publikací na sociálních sítích začaly replikovat také zmíněné hvězdy. A z celého počinu najednou vzešlo album nenalíčených hrdinek těsně po probuzení. Takhle jsem se probudila. Protože žádná z nás není výhradně dokonalá…  

Mariah Carey

Gisele Bündchen 

 

Miley Cyrus

Jordan Dunn

Rihanna

Andriana Lima

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole