Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kam se vydá princ Harry a Meghan Markle na královské líbánky?

Text: Anna Křenková, foto: Getty Images/25.4.2018
Prince Harry a Meghan Markle si řeknou ano až 19. května. Většinu jejich fanoušků ale zajímá, kam se královský pár vydá na své líbánky.

Ačkoliv žádná oficiální zpráva nebyla ještě vydána, podle zdroje, který informoval magazín Travel + Leisure, mladý pár by se údajně měl vydat na jejich romantický posvatební „getaway“ do Namibie. Hoanib Valley Camp v Kaokolandu, kde by měl princ Harry se svojí novomanželkou zůstat je pro ně jako dělaný. Posuďte sami!

Podle britského magazínu The Sun navštívil princ Harry Namibii už několikrát. Poprvé v roce 2006 se svou tehdejší přítelkyní Chelsy Davy, v roce 2008 během působení v armádě a následně v roce 2015. Afrika má bez pochyb své místo v srdcích tohoto mladého páru, neboť na začátku svého vztahu spolu navštívili Botswanu na několik dní.

Mezitím co napjatě čekáme, jestli se pár vydá do Afriky nebo se inspirují princem Williamem a Kate Middleton, kteří v roce 2011 strávili 10 dní na souostroví Seychel, můžeme hádat dál. Namibie ale přeci jenom zní jako perfektní volba.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole