Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se Victoria Beckham stala návrhářkou?

Jan Boublík/5.2.2014

Mnoho z vás bezpochyby alespoň jednou přemýšlelo o tom, jak se tahle Spice Girl dostala až tak daleko. Začínala jako zpěvačka a nakonec je z ní úspěšná módní návrhářka. Řeč není o nikom jiném než o Victorii Beckham, o níž mnozí soudí jedno: „Je to zlatokopka.“ Jak to ale doopravdy je s její kariérou a kariérou jiných úspěšných ikon v módním průmyslu? To odhaluje vcelku zajímavý projekt společnosti Skype, který nelze jen tak přehlédnout. 

Společnost, která denně spojuje miliony obyvatel naší planety, tak představuje projekt s názvem Skype Collaboration Project. Ten odhaluje kariéru a životní příběh rozličných osobností společenského života, které službu Skype využívají. Na základě toho se nám dostává několika krátkých a zajímavých dokumentů, které svou audiovizuální stopou zaznamenávají hned dvě ikony módního průmyslu. Jednou z nich je i jmenovaná Victoria Beckham.

 

 

„Jsem především matkou a manželkou, ale ve studiu trávím mnohdy i celé dny. Čeká nás tu spoustu práce a vůbec – za mojí tvorbou stojí spousty práce, kterou si mnohdy ani neuvědomujete,“ odpovídá Victoria nevědomky na onu úvodní otázku. Stejně sugestivní náhled do svého soukromí a pracovního procesu nabízí rovněž Juergen Teller, známý módní fotograf, který stojí za kampaněmi Marca Jacobse. Projekt běží od 30. ledna a kromě Victorie a Juergena představí ještě význačné módní editory a další návrháře. Jednotlivé dokumenty můžete sledovat na Collaboration.skype.com.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole