Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Herec Charlie Sheen potvrdil, že je HIV pozitivní

17.11.2015

Oblíbený seriálový herec Charlie Sheen dnes potvrdil v televizním rozhovoru zprávy o tom, že je údajně HIV pozitivní.

Hvězda seriálu Dva a půl chlapa, syn amerického herce Martina Sheena Charlie Sheen dnes ráno vystoupil v televizním pořadu the Today's Show, aby potvrdil zvěsti o svém zdravotním stavu. "Jsem tu, abych potvrdil, že jsem HIV pozitivní," svěřil se Sheen v rozhovoru moderátorovi. 

Charlie Sheen přiznal, že o nemoci ví přibližně čtyři roky. Podle svých slov se s diagnózou svěřil své rodině – nejstarší dceři a svým exmanželkám. Charlie Sheen dále v rozhovoru přiznal problémy s alkoholem, ačkoliv podle svých slov s ostatními drogami skončil. Uvedl také, že za svůj život měl přes 5000 sexuálních partnerek, a že pokud je na světě někdo, kdo se měl virem HIV nakazit, je to právě on.

Během uplynulých let se Charlie Sheen stal obětí vydírání a zaplatil přes deset milionů dolarů, aby zvěsti o své nemoci umlčel. "Je to jiná kapitola mého života, která je už za mnou," dodává. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama