Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Charitativní víkend v Marks&Spencer, výtěžek půjde na vybudování dětské čekárny

Bára Cihlová/20.6.2014
Marks&Spencer vybírá na čekárnu pro děti se sluchovým postižením v nemocnici v Ostravě.

Chcete podpořit správnou věc? Ve dnech 20. – 22. června probíhá ve všech prodejnách Marks&Spencer charitativní akce, jejíž výtěžek bude věnován na vybudování nové dětské čekárny na oddělení ORL ve Fakultní nemocnici v Ostravě.  Čekárna dopřeje příjemnější čekání na vyšetření dětem se sluchovým postižením a vadou řeči.

Letošní akci podpořila například Aňa Geislerová nebo Nikol Moravcová. Krásný projekt ale můžete podpořit i vy zakoupením stylové látkové tašky, které speciálně pro tento projekt navrhli tři mladí talentovaní studenti Módní tvorby na UMPRUM. Tašku si můžete pořídit za 100 Kč a přispět můžete i zakoupením magnetu za 20 Kč. Celý výtěžek z akce pak poputuje přímo do Dialog Jessenius o.s.p. na stavbu nové dětské čekárny. V prodejnách budou také umístěny kasičky, do kterých můžete přispět libovolnou částkou. Minulý rok se z vybraných peněz postavil dětský koutek na poliklinice Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí v Praze. 

Charitativní víkend v Marks&Spencer

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole