Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Celebrity na pařížském týdnu módy – Rihanna ukázala dekolt, Jessica Alba zas dívčí eleganci!

Jan Boublík/4.3.2014

Pařížský týden módy každý půlrok udeří množstvím přehlídek, které se jen v několika  dnech přeženou hlavním galským městem jako uragán. S nimi se pak do kolotoče oslepujících blesků a dotěrných dotazů novinářů většinou připlétají také celebrity. Letos se však Paříže a jejího fashion weeku zmocnily dvě nejsilnější femme fatale. Rihanna a Jessica Alba – obě se zcela jiným programem, náladami a outfity. Do čí kůže byste pak radši v rámci běhání mezi přehlídkami vklouzla vy? Odhalila byste výstřih jako Rihanna, či byste se zabalila do jersey svetříků a obula balerínky? 

Dior

Na přehlídku do starofrancouzské vily, kde v blízkosti Invalidovny sídlí muzeum legendárního sochaře Augusta Rodina, dorazila RiRi v toxicky červeném neonovém kožichu bez ramen a v latexové sukni s pouhým minitopem a výrazným šperkem.

Zato Jessica Alba uctila památku Christiana Diora ve skvěle padnoucím jednolitém kostýmku s takzvaným bar jacket. Eleganci podtrhla šněrovacími kotníčkovými střevíci Chanel a jemně vyfoukanými vlnami.

H&M a Lanvin

Zde se zas trochu odvázala právě Jessica. Na přehlídku v pařížském Grand Palais dorazila v kožených kalhotách s jemně provokativním, a přesto velmi dívčím topem a tím nejnadčasovějším doplňkem – přívětivým úsměvem.

Kamennou tvář však zachovala Rihanna před show značky Lanvin. Přísně vyžehlené vlasy schovala do klobouku a ozdobila se modelem z poslední kolekce Lanvin, která si hraje se surrealistickými oděvními detaily.

Nina Ricci a Balmain

Stala se jeho dvorní múzou, takže nemohla na přehlídce chybět. Rihanna přišla na show známé francouzské značky Pierre Balmain podpořit svého přítele Oliviera Rousteinga, který se coby kreativní ředitel aktuálně stará o odkaz zesnulého Pierra. Učinila tak v síťovaném topu, pánském klubovém saku a s mnoha doplňky.

Kontrastně něžná pak byla Jessica Alba na přehlídce Nina Ricci. Odkaz jedné z nejslavnějších galských švadlen, která pro ženy po desetiletí připravovala tu nejvytříbenější romantiku, přišla podpořit v jemném kompletu s jersey pulovrem a áčkovou sukní s růžovými balerínkami. Vypadala jako malá makronka.

Off duty

Ani mimo své společenské povinnosti Rihanna nepovoluje v drsném a nesmlouvavém stylu. Tady je zachycena při cestě do hotelu, opět vše do posledního detailu promyšlené.

A nedbale elegantní zůstává Jessica Alba, která se pařížskému dešti brání epesním kloboučkem.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama