Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Cara Delevingne si plní sny o herecké kariéře

Jan Boublík/10.3.2014

Cara Delevingne made it! It girl mezi modelkami a jedna z nejzaměstnanějších fashion celebrit současnosti si totiž postupně plní sny o herecké kariéře. Už zanedlouho se objeví na televizních obrazovkách v seriálu Sky Arts Playhouse

Nedávno to potvrdila její agentura Storm Model Management. Excentrická modelka si zahraje mladou ženu, která se po dobu služby svého snoubence v Afghánistánu sblíží se svou babičkou. Babičku si zahraje oceňovaná britská herečka Sylvia Syms.

Je to skutečně dojemný příběh a jsem opravdu poctěna, že mohu pracovat s takovou herečkou, jakou Sylvia je,“ nechala se Delevingne slyšet. „Bude to vůbec poprvé, co si práci na televizním dramatu vyzkouším, jsem z této příležitosti nadšená…

Cara ve filmu Anna Karenina

Delevingne si ale herectví už vyzkoušla. A sice ve filmové adaptaci románu Anna Karenina v režii Joea Wrighta. Navíc ji čeká role v nadcházejícím titulu Michaela Winterbottoma The Face of an Angel a ukáže se také ve filmové verzi románu Martina Amise London Fields, kde si zahraje s Johnnym Deppem a Billym Bobem Thorntonem.

Cara hraje i zpívá...

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole