Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

8 českých účtů na Instagramu, které stojí za to sledovat

Připravila: Karolína Čumriková, foto: Instagram/15.1.2018
Dali jsme vám dohromady osm profilů českých instagramerů, které vás budou bavit či inspirovat stejně jako nás. Znáte je?

1. @Ester&Josefina

Ester Geislerová a Josefina Bakošová tvoří kreativní duo zaměřující se na módní projekty, styling a tvorbu pro děti. Jejich aktuální kolekce triček Manifesto vznikla na základě sesbíraných „lehce“ absurdních vět, které se notoricky a stále dokola používají v partnerských vztazích. Na Instagramu Ester&Josefina se začaly hromadit rozchodové věty, které jim posílají jejich sledující. Rozchodové věty, které doplňují vtipnými popisky vás vždy pobaví.

2. @LenaBrauner

Malířka, kreslířka a ilustrátorka. Tvoří snové pohádkové krajiny, které zabydluje svéráznými bytostmi, živočichy a tvory, ale také portréty a figury zvláštních nálad. V jejím stylu hraničí dětská naivita s citlivým, někdy až surrealistickým pohledem vědoucího pozorovatele. Léna na svém instagramovém profilu však nesdílí jen umění a svou tvorbu, ale je velice aktivní na Instastories, kde sdílí náplň svých dnů. Takže pokud vás zajímá, jak vypadá život umělce, měli byste Lenu rozhodně sledovat!

3. @Luciekratochvilova_cz

Lucie se na svém blogu představuje jako marketérka, cestovatelka, kavárenská povalečka a požitkářka. Miluje módu a sní o českých ulicích plných stylových, sebevědomých a odvážných žen. Na jejím Instagramu najdete nejen stylové outfity, ale i příspěvky z cest a mnoho doporučení na místa, kam Lucie ráda zavítá na kávu a něco dobrého.

4. @Klara_yoga

S novým rokem přichází odhodlání začít cvičit a žít zdravě. Proto tu pro vás jako další tip máme lektorku jógy Kláru Pokornou. Jóga je čím dál víc populární a Klára ji vyučuje nejen v Praze (například v Namastery), ale pořádá zajímavé workshopy po celé republice. Na svém Instagramu sdílí fotografie jógových pozic, které občas vyfotí v Praze nebo na Bahamách. Tento inspirativní profil by vás mohl vykopat z postele a donutit jít udělat něco pro vaše tělo i duši.

5. @Restlesschildcz

Pro ty z vás, které zajímá cestování je instagramový účet Restlesschildcz ten pravý. Petra Voráčková se zde dělí se svými sledujícími o nádherné fotky z cest a nejen to. Zajímá vás, jak nejlevněji objevit svět a další tipy? Péťu můžete potkat i na Youtube. Takže pokud chcete načerpat inspiraci, kam se vydat na další dovolenou a případně přijít na pár vychytávek, rozhodně doporučujeme dát follow.

6. @Smooth.cooking

Autorka knihy České Smoothie a foodblogerka Kateřina Kuranova vás zasype fotkami toho nejlepšího jídla. Dělí se o recepty nejen na svém blogu, ale i Instagramu. Díky ní nikdy nebudete mít dilema, co si dát dobrého k jídlu. Na svém účtu také sdílí tipy na restaurace a kavárny.

7. @Hilychee

Baví vás kosmetika a uvítaly byste tipy na nejnovější produkty? Instagram Lindy Wolf je plný nejen beauty tipů, ale je i krásně esteticky sladěný. Linda nepíše pouze o kráse, na jejím blogu narazíte dokonce na lifestylové články. Můžete vás inspirovat svým něžným líčením či elegantním stylem oblékání.

8. @Zanormalniholky

Projekt #ZaNormalniHolky je o vnitřní kráse a sebelásce. Poukazuje na problémy, o kterých se ostatní stydí mluvit. Sdílí příběhy plné snů, odvahy, bolesti ale i radosti. Je tu proto, aby vám ukázal, že je v pohodě, když nejste vždy v pohodě. Každá z nás si zaslouží být šťastná a hladovky nám k tomu nepomůžou. Tento Instagram je plný inspirace a navede vás na správnou cestu, jak najít sama sebe a mít se ráda, což není zrovna jednoduché.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole