Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

5 českých instagramových účtů, které vás budou inspirovat

Text: Veronika Kropáčová, foto: Instagram (@sjuloves)/15.3.2018

1. @anetavrkotova

Mladá fotografka z Prahy, jejíž profil tvoří vizuálně sladěné fotky vybízející ke dni plném úsměvů, zážitků s přáteli a dobrého jídla. Bude vás bavit její nekončící energie a bláznivost, kterou vkládá do svých příspěvků. Navíc duo snů, kterou tvoří s přítelem honza.zima (sledujte rovnou oba dva!), jim závidí nejedna z nás.

2. @adelachloe

Profil blogerky a online konzultantky pro krásné šperky Antipearle, Adély Chloe Mazankové, je specifický pro svou jednoduchost a estetiku provázenou fotkami cestovatelských krás a střípky z módního světa, které vás nenechají vynechat ani jedno shlédnutí. Inspiraci sbírá všude kolem sebe, ze streetstylových fotografií, z cest či od svých talentovaných přátel. Své objevy a outfity pak sdílí nejen na Instagramu, ale také na blogu The Aesthet.

3. @silvietiplicova

Její účet je plný vykouzlených dobrot a nejlepších gastro zážitků v Praze společně s momenty z cest a výletů se psem Cirdou a svou partou například na Island, do Porta nebo po českých horách. Instastories Silvy jsou tak motivující, že budete chtít každé ráno jako ona vyběhnout na jógu a pak si dát za odměnu batch brew v Ema espresso baru. Už jste ji někdo zahlédl bez úsměvu?

4. @karindimitrivova

Instagram zaměřený na vnitřní i vnější krásu, flexibilitu, plný prosluněných fotek. Karin má stránku křehké víly, divoženky na tropických výletech a zároveň silné bojovnice za vyvážený životní styl. Pokud zrovna netráví čas cestováním a pilným zlepšováním se v józe, můžete její lekce navštívit i v Praze. Donutí vás začít s „prvními krůčky“ a vytrvat díky jejím inspirativním každodenním příspěvkům i Instastories.

5. @sjuloves

Slovenská bloggerka a fotografka žijící v Kodani, Zuzana Janošová, se rozhodně nebojí barev a vzorů. Její profil vás nadchne pro neobvyklé rozdělení do bloků, které se věnují pokaždé jedné barvě, a to nejen v detailech outfitu, ale i architektuře, designu či malbě. Mimo to, že je vždy připravena zachytit ty nejlepší okamžiky z backstage přehlídek, fashion weeků a streetstylu z celého světa a cest. Je členkou internetového portálu dánského Luelle a Fashion MAP, který představuje nejlepší designéry a umělce ze zemí střední Evropy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole