Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Liam Hemsworth se právě poprvé vyjádřil k rozchodu s Miley Cyrus a bude vám ho opravdu líto! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/14.8.2019
Pro Liama to bylo drsných pár hodin od soboty, kdy pár veřejně oznámil, že se rozchází po osmi měsících manželství a po deseti letech vztahu... 

“Liam a Miley se domluvili na tom, že půjdou od sebe,” sdělila serveru People tisková mluvčí zpěvačky. “Neustále se vyvíjející a měnící se jako partneři, pár se rozhodl, že je v jejich nejlepším zájmu, když se budou soustředit sami na sebe a na své kariéry. Stále však zůstávají oddanými rodiči všech svých zvířecích mazlíčků, které sdílí. Prosím respektujte jejich soukromí.”  

Jenže kdyby šlo jen o klasický rozchod, možná by toho na Liama nebylo tolik. Ale Miley okamžitě odjela na Kypr, kde tráví dovolenou s Kaitlynn Carter, která se také rozvádí se svým ex Brodym Jennerem. Internetem se ovšem začíná proslýchat, že mezi těmito dvěma “kamarádkami” je něco více než jen přátelství. Objevili se dokonce i jejich fotografie, na kterých se líbají a dotýkají se tak, že rozhodně nenechají nikoho na pochybách, co mezi nimi je.  

Liam tyto události nijak nekomentuje a tráví čas se svým bratrem v australském Byron Bay. Jediný tisk, se kterým zatím mluvil je Daily Mail. Reportér uvedl, že Liam vypadal opravdu zničeně a smutně a jediné co mu řekl bylo: “Nechápete, jaké to je.”  

Miley komentovala rozchod na svém Instagramu: “Nebojujte s evolucí, protože nemůžete vyhrát. Stejně jako hora, na jejíž vrcholu stojím, byla jednou pod vodou - spojená s Afrikou, změna je nevyhnutelná. Ani Dolomity nebyly vytvořeny přes noc. Trvalo to miliony let, než tato pompézní krása vznikla. Můj otec mi vždy říkal: 'příroda nikdy nechvátá, ale vždy je přesná'… a mé srdce naplňuje pokojem a nadějí vědomí, že je to pravda. Byla jsem vychována tak, abych respektovala planetu a její procesy a jsem odhodlána se tím řídit i co se týče mé osoby...”  

Čtěte také:
Miley Cyrus a Liam Hemsworth se rozešli
Jak změnila sláva dětské hvězdy?
Panenství je sociální konstrukt 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole