Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Leonardo DiCaprio si přivedl na Oscary rande a nebyla to jeho máma 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/10.2.2020
Také už slyšíte svatební zvony???  

Na předávání cen filmové akademie se objevilo mnoho celebrit a jedním z neočekávanějších hostů byl i LDC (jak ho rád nazývá Brad Pitt). Leo byl nominován na nejlepšího herce v hlavní roli, a ačkoliv si sošku neodnesl, stejně ho musíme zmínit. Tento sexy mládenec je totiž známý tím, že jako doprovod na akce s sebou často bere místo svých čerstvě plnoletých přítelkyň, svou matku Irmelin IndenbirkenOvšem tentokrát udělal výjimku a na červeném koberci se s ním poprvé ukázala Camila Morrone 

Leo a Camila jsou spolu od roku 2017 a ohledně svého vztahu jsou velmi tajnůstkářští. Ačkoliv chodí na stejné akce, nikdy na ně ještě nepřišli spolu, ale přijíždějí každý zvlášť a vždy se setkávají až uvnitř. Podobně to bylo i na letošních Oscarech, ovšem s tou výjimkou, že Camila zaujala čestné místo v první řadě se svým partnerem po levoboku a Bradem Pittem po pravici.  

Leo má bohatou “vztahovou” historii a do té patří i plejáda těch nejkrásnějších modelek planety. Je také známo, že ačkoliv on sám stárne, jeho přítelkyně jsou čím dál tím mladší. Dokonce nikdy nechodil s ženou, které by bylo nad 25 let! Na toto téma vtipkoval i Ricky Gervais na letošních Golden Globes, který řekl o filmu Tenkrát v Hollywoodu: “Má téměř tři hodiny. Leonardo DiCaprio se účastnil premiéry a na jejím konci bylo na něj jeho rande moc staré...”  

Čtěte také: Leo poznal svojí aktuální přítelkyni, když jí bylo 10 let

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama