Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Leo poznal svojí aktuální přítelkyni, když jí bylo 10 let 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram, Reddit/3.8.2019
… a navíc nikdy nechodil se ženou, které by bylo nad 25.  
Reklama

Leonardo DiCaprio je “starý mládenec”. Tahle informace vás ovšem nijak nepřekvapí, že? Do sbírky jeho úlovků totiž patří ty nejkrásnější topmodelky a celebrity světa, jako jsou Gisele Bündchen, Bar Rafaeli, Blake Lively, Nina Agdal nebo Kelly Rohrbach, které herec střídá stejně často jako košile... Věděli jste ale, že ačkoliv on stárne (je mu již 44 let) jeho přítelkyně zůstávají ve stejném věku? Vlastně nejstarší dívce, se kterou měl Leo vztah bylo 25 let. (!) Tohoto překvapivého a znepokojujícího poznatku si všiml jeden uživatel Redditu, který vytvořil na toto téma dokonce i graf: 

Leonardo aktuálně randí s dvaadvacetiletou Camilou Morrone, se kterou je již od prosince 2017. Herec ji poznal již v jejích deseti letech. Seznámil je Al PacinoCamilin nevlastní otec. To by ovšem nikomu nevadilo tolik, jako jejich dvaadvacetiletý věkový rozdíl. Za ten pár nedávno sklidil vlnu kritiky, když modelka sdílela tento příspěvek na svém Instagramu: 

Fotografie slavné hollywoodské dvojice Lauren Bacall a Humprhreyho Bogarta, které od sebe dělilo 25 let, spolu s popiskem “a love like this” vzbudila opravdu značný rozruch. Followerům Camile bylo totiž okamžitě jasné, že s touto dvojicí srovnává svůj románek s Leem. Tvrdili, že je jejich vztah “divný”, varovali modelku, že ji slavný herec opustí, jakmile jí bude pětadvacet a že mu jde jen o její mladé tělo. Camile však všem sdělila stručně a jasně, že její milostný život není záležitostí nikoho jiného: “Právě čtu některé komentáře na svém Instagramu a... Bože, lidé jsou tak plní hněvu a zlí na ty, o kterých nic neví. Doufám, že se všichni naučí žít s o něco menší nenávistí a investují svůj čas jinam, protože žít bez nenávisti je skvělé.”  

Čtěte také:
Proč je film “Tenkrát v Hollywoodu” takový trhák?
Je Leonardo konečně kluk na ženění?
Celebrity, které žijí skromněji než vy!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama