Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Lady Gaga si zahraje ve filmu Ridleyho Scotta o rodině Gucci 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Twitter/4.11.2019
A bude to vražedné drama!!!  

Po úspěšném seriálu The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story je v plánu nový filmový projekt o dynastii, která se zapsala do módních dějin. Hollywood obrací svůj hledáček na příběh rodiny Gucci. V tomto počinu by si měla podle všech dostupných informací zahrát i oscarová star Lady Gaga. Ztvárnit by měla Patrizii Reggiani, bývalou manželku Maurizia Gucciho, vnuka slavného Guccia Gucciho 

Maurizio a Patrizia se rozvedli v roce 1985 po dvanáctiletém manželství, když ji manžel opustil kvůli mladší ženě. Deset let poté byl její bývalý manžel zastřelen a Patrizia byla usvědčena z plánování jeho vraždy, údajně si měla najmout nájemného zabijáka v italském mafia stylu. Během soudu, který přitahoval pozornost světových médii, jí bylo přezdíváno “černá vdova” a Patrizia strávila po rozsudku 18 let za mřížemi. Propuštěna byla až v roce 2016.  

Film bude režírovat Ridley Scott a bude vycházet z knihy The House of Gucci: A Sensational Story of MurderMadnessGlamour, and Greed.  

Čtěte také:
9 nejbizarnějších podivností celebrit
HAUS LABORATORIES: Nová beauty značka Lady Gaga je tu!
Angelina Jolie konečně promluvila o tom, jak ji změnil rozchod s Bradem Pittem

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama