Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VÝZVA PRO VÁS: Poznejte své vlasy s profesionální péčí Kérastase

20.12.2017
Přijměte Kérastase výzvu a přihlaste se do vlasové proměny. Možná právě vy se stanete součástí našeho projektu!

Vlasy o nás mohou prozradit možná víc, než jsme ochotné si připustit. Dotváří kouzlo naší osobnosti, a proto bychom jim měli věnovat náležitou péči po celý život. Máte pocit, že vaše vlasy jsou stále stejné, a že potřebujete změnu? Chcete je víc poznat a naučit se, jak se o ně správně starat? My vám společně s Kérastase pomůžeme toto přání splnit. A navíc můžeme udělat radost i vaší blízké.

Pečujte o vaše přátelství, hýčkejte si vaši maminku, sestru a dceru, projevte respekt a úctu ke své kolegyni v zaměstnání a vaše pouta ještě umocněte díky společné proměně se značkou Kérastase. Vyberte si vaši spřízněnou osobu, překvapte ji nebo se společně přihlaste do speciálního programu 'Velmi osobní péče o vaše vlasy se značkou Kérastase' a my vám dopřejeme výjimečný servis který si zasloužíte.

CO VÁS V RÁMCI SPECIÁLNÍHO PEČUJÍCÍHO PROGRAMU ČEKÁ?

S týmem odborných poradců značky Kérastase vybereme 4 páry soutěžících párů! Vás a vaši blízkou osobu zapojíme do kompletního programu.

Vybraní poradci vám poskytnou kompletní diagnostiku vlasů a vlasové pokožky, díky které poznáte své vlasy velmi detailně. Díky této diagnostice posléze zvolí vhodný program na míru, zahrnující salonní službu a vhodné produkty značky Kérastase. Dále se postará o váš perfektní střih, barvu a úpravu vlasů tak, abyste byly se svými vlasy každý den více, než spokojeny. Na vaši péči nám záleží stejně tak, jako vám záleží na zážitcích pro vaše nejbližší. Dopřejte si úžasný den s ambasadory značky Kérastase, nechte se rozmazlovat péčí, servisem a pozorností v prostředí luxusních salonů. Upevněte vaše pouto s vaši nejmilejší.

Technoložka značky Kérastase pro vás vybrala TOP 5 favoritů z personalizované péče Kérastase. Jak budete vnímat vaše vlasy po vyzkoušení těchto vybraných produktů?

1. ŘADA DENSIFIQUE (BAIN DENSITÉ) – Mám ráda objem a texturu, kterou získám již při mytí vlasů.

2. ŘADA RÉSISTANCE (CIMENT THERMIQUE) - Chci chránit své vlasy před teplem ( fén ),  zároveň potřebuji pečovat o roztřepené konce mých vlasů.

3. ŘADA ELIXIR ULTIME (ELIXIR ULTIME ORIGINAL OIL) –  Zlatý olej splňuje všechny mé očekávání a přání. Lesk, uhlazení, jedinečná parfemace, ochrana před teplem a úžasné designové balení.

4. ŘADA RÉSISTANCE (MASQUE FORCE ARCHITECTE) – Řešení pro oslabené a  lehce narušené  vlasy.  Konečně se mi netřepí konce mých vlasů a rozčesání je tak snadné.

5. ŘADA SPECIFIQUE (BAIN PREVENTION) – Miluju pocit svěží vlasové pokožky. Maximální čistota a stopka padajícím vlasům.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole