Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Seznamte se s jarními novinkami parfémů. Jeden z nich může být brzy váš!

2.5.2018
Jarní příroda hýří pestrými barvami květů a svěží zelení. I v nabídce světových značek parfémů se to začíná hemžit novinkami vůní. A že je z čeho vybírat! Tři z nich jsme zařadili mezi „must have“ produkty, které musíte vyzkoušet. O jednu z nich si i zasoutěžíme.

Exploze svěží zeleně v podání značky Gucci

Ohromující a šokující záplava svěžích zelených akordů se probouzí k životu v novince Gucci Bloom Acqua di Fiori. Pokud preferujete křehké, vzdušnější kompozice vůní, garantujeme, že od této novinky nebudete chtít odtrhnout nos. Silně návykové spojení zelených tónů listů ločidla a rybízu v doprovodu bílých květů opojného jasmínu, tuberózy a unikátního čínského zimolezu utváří z dámské vůně Gucci Bloom Acqua di Fiori hit letošního jara.

Kdo si obuje nový střevíček Good Girl Légère?

Která žena by nemilovala luxusní boty. Vášeň, která vás nutí k objevování nových párů, byste mohla ukojit „obutím“ i tak trochu jiného střevíčku. Carolina Herrera totiž uvedla na trh odlehčenou verzi své fenomenální vůně Good Girl Légère. Elegantní, orientálně-květinová vůně nepostrádá nic ze své dokonalosti. Vydatnou dávku erotizujícího jasmínu sambac opět dolaďuje něžný ylang-ylang. Místo kávového akordu se však můžete těšit na gurmánskou směsici skořice, pralinky a zkaramelizovaného kokosového mléka.

Božská mana s kapkou slané vanilky

Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère - přímo božská dámská vůně, která vás svou nezaměnitelnou sladko-slanou vůní přivede až na samotný bájný Olymp. Srdce moderní ženy zaplesá nad ohromujícím složením. Lehký a jiskřivý úvod patří květům citronovníku a klementinkám. Oslňující srdce vůně v sobě ukrývá bohaté tóny jasmínu a křehkou vůni leknínu. Pro vůni Olympéa Aqua Légère tak typický sladko-slaný základ z šedé ambry, sametového kašmírového dřeva, vanilky a soli dotváří fenomenální prožitek z každičkého okamžiku s touto charismatickou bohyní.

Buďte mezi prvními, kdo okusí nevšední vůně roku 2018. Vsaďte letos na jaře na originalitu díky online parfumerii Elnino.cz, zodpovězte správně soutěžní otázku a buďte tou, která bude moci na vlastní kůži otestovat božskou dámskou vůni Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère (50ml).

 

Jaké složky tvoří základ dámské vůně Paco Rabanne Olympéa Aqua Légère?

a) leknín, jasmín, klementinka

b) kašmírové dřevo, klementinka, jasmín

c) vanilka, kašmírové dřevo, sůl, šedá ambra

Nápovědu najdete na elnino.cz. Správné odpovědi posílejte na redakce@marieclaire.cz a do předmětu napište PACO RABANNE. Slosování výherce proběhne náhodným výběrem. Soutěž potrvá do středy 9. května 2018.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole