Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Šetrná péče o vlasy

17.1.2018
Milujete nezaměnitelnou vůni levandule? S novou řadou vlasové péče Botanicals Lavender se odteď můžete nechat unášet do nekonečných levandulových polí přímo z vlastní koupelny.

Minulý rok uvedla značka L’Oreál Paris novinku ve vlasové péči – prémiovou řadu Botanicals Fresh Care s jedinečnou směsí sójového a kokosového oleje. Ve spolupráci s těmi nejlepšími vědci, pěstiteli, botaniky a dalšími odborníky tak vznikly voňavé přírodní produkty ve třech variantách, pro barvené, suché a oslabené vlasy, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Nenašly byste v nich silikony, parabeny ani umělá barviva a všechny lahvičky jsou navíc vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu.

S příchodem nového roku se navíc portfolio oblíbené řady zase o něco rozroste, tentokrát o novinku Botanicals Lavender s obsahem organického esenciálního oleje levandule. Řada Botanicals Lavender pečuje především o citlivou pokožku hlavy. Kromě šamponu a kondicionéru obsahuje řada revoluční novinku v podobě předšamponové olejové péče pro zklidněnou a zdravou pokožku hlavy a hydratované, vyživené vlasy. Produkt stačí nanést do suchých vlasů, krouživými pohyby vmasírovat a následně vymýt šamponem ze stejné řady. Zbavíte se tak nepříjemného svědění a pnutí a postaráte se o to, aby vaše vlasy byly zdravé, lesklé a příjemně voňavé.

 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole