Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Probouzejte se s krásnou pletí každý den

Foto: Ivy E. Morwen, PR/10.1.2018
Základem pro dosažení krásné a zdravé pleti je kvalitní denní a noční krém. Chytrá séra však účinky krémů dokážou podpořit a navíc vám pomůžou během spánku dostat unavenou pleť zpět do formy a zároveň bojovat proti stárnutí pleti.
Reklama

Když bylo sérum Night Repair v roce 1982 představeno, byl to revoluční moment v historii péči o pleť. Poprvé se v péči o pleť kladl důraz na noční obnovu pleti. Za posledních 30 let výzkumu, Estée Lauder nadále pokračuje v revoluci v péči o pleť. S dědictvím prvenství, "malá hnědá lahvička" zůstává jedním z nejprodávanějších, nejlépe fungujících produktů v historii Estée Lauder.

MINI ROZHOVOR S RADKOU TŘEŠTÍKOVOU

Radka Třeštíková je spisovatelka na volné noze a zároveň máma dvou dětí na plný úvazek. Jak vypadají její všední večery? Prozradila na sebe v kampani Estée Lauder #AboutMyNight:

Můj běžný večer vypadá tak, že… Nakrmím, umyju, uložím, uspím, odplížím, uklidím, chvíli jen tak čučím, a pak začnu pracovat. Spát chodím pozdě, většinou až kolem jedné hodiny ráno.

Po dlouhém dni si energii dodávám… Nejradši jógou, ale stačí mi i úplně obyčejné ticho.

Moje guilty pleasures… Jím v posteli, klidně o půlnoci, klidně čokoládu a sleduju přitom seriály.

Před spaním… Vždycky se donutím k tomu, abych se poctivě odlíčila. Použiju oblíbené noční sérum Advanced Night Repair, abych ráno vypadala vyspaně, i když vyspaná nejsem, a namažu se nočním a očním krémem Time Zone.

Kosmetika, bez které se neobejdu… Už léta používám jen pleťové krémy Time Zone, denní i noční, make-up Double Wear a přes léto pak CC Revitalizing Supreme krém, vše od Estée Lauder, takže se dá říct, že už se bez toho opravdu neobejdu, v pleťové kosmetice nerada experimentuju a jsem nadšená z toho, že jsem našla produkty, které mi stoprocentně vyhovují.

Večer se těším… Na klid.

Ideální večer by podle mě vypadal… Ideální večer si představuju tak, že dostanu obě děti do postelí nejpozději v osm, aniž by mi před tím ruply nervy, ale to se mi nikdy nepodaří :-)

MALÁ HNĚDÁ LAHVIČKA

Estée Lauder byla první kosmetická firma, která použila hnědou lahvičku s pipetou inspirovanou lékárenským balením. V roce 1982 přišla s prvním regeneračním sérem Night Repair s kyselinou hyaluronovou a stalo se jednou z nejoblíbenějších péčí na pleť. Dnes má Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II více než 25 patentů a neuvěřitelných 127 světových cen. Od ostatních sér se liší svou unikátní texturou, složením a technologií. 

Advanced Night Repair je nejprodávanějším produktem Estée Lauder. Jeden rok se po celém světě prodá celkem 4,5 milionu lahviček - to znamená, že každou minutu je prodáno více než 8 kusů.

 

* Sérum Advanced Night Repair je dostupné ve vybraných parfumeriích (např. Marionnaud) a značkových prodejnách Estée Lauder.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama