Přejít k hlavnímu obsahu

KRÁSA: Po čem žízní Petra Kvitová?

16.4.2018
Petřina pleť žízní po skutečně účinné hydrataci. Pozvedněte i Vy svou péči o pleť na vyšší úroveň s naší novou řadou Aqua Reotier na vodní bázi, která dokonale hydratuje Vaši pleť a dodá jí tak potřebnou vitalitu. 

Všechny výrobky řady AQUA REOTIER jsou obohaceny o vodu z pramene Réotier v Provence s vysokou koncentrací kalcia – obsahuje ho až 10× více než kterýkoliv jiný minerální pramen ve Francii. Je dokonce vědecky prokázáno, že voda s obsahem kalcia z tohoto pramene je vysoce efektivní v hydrataci pleti a pomáhá posilovat její přirozenou bariéru jako ochranu před ztrátou hydratace. 

ZÁZRAČNÁ VODA

Počínaje deštěm, voda po staletí cestuje podzemím a vstřebává do sebe kalcium ze skal a hornin kudy protéká. Tato cesta a vysoká teplota hluboko v podzemí přispívají k její vysoké mineralizaci. Pramen se stává po schlazení dešťovou vodou unikátním osvěžujícím koktejlem kalcia a magnezia, nezbytnými pro krásnou pleť.

HYDRATAČNÍ PÉČE NA MÍRU

Jak si co nejlépe vybrat v nepřeberném množství hydratační péče, která je k dostání? Pátrejte po samém zdroji hydratace a síle křišťálově čisté vody, která dokáže vaši pleť udržet svěží a hydratovanou. Objevte zbrusu novou řadu péče o pleť od L’OCCITANE Aqua Reotier. Nové překvapující textury ohromí všechny vaše smysly.

PO ČEM ŽÍZNÍ PETRA KVITOVÁ?

Petra je aktivní mladá žena, která žízní po nových výzvách, opravdovém přátelství, momentech relaxace a chvílích čiré radosti. Jako profesionální sportovkyně vyznává zdravý životní styl, je neustále v pohybu a její namáhaná pleť vyžaduje perfektní hydrataci.

PETRA KVITOVÁ VÁM PORADÍ, JAK ZAHNAT ŽÍZEŇ

Pořiďte si Testovací sadu Aqua Reotier za zvýhodněnou cenu 320 Kč místo 455 Kč. Tato sada obsahuje:

Čisticí pleťový gel, 40 ml

„Chladivý gel moji pleť vyčistí skutečně do hloubky. Při tréniku se opravdu zapotím a moje pleť se bez důkladného čištění neobejde.“

Hydratační esence, 30 ml

„Tohle je opravdu moc příjemná záležitost. Esence moji pleť perfektně dočistí a zároveň ji také hydratuje. Skvělá kombinace!“

Ultra hydratační gel, 5 ml

„Gel plný bublinek mě opravdu baví! Je neskutečně lehounký a krásně se vstřebává. Moje pleť zůstává příjemně svěží celý den.“

Ultra hydratační krém, 5 ml

„Miluji lehké pleťové krémy, které nezanechávají mastný film a lehce se vstřebávají.“

Testovací sada obsahuje také voucher v hodnotě pořizovací ceny sady na příští nákup pleťové péče (krém, gel, fluid, olej nebo sérum). Další informace naleznete ZDE

#PoCemZiznis

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole