Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

E-TESTING: Získejte vzorek L’Éclat Eau de Toilette a přivoňte si ke štěstí

26.3.2018
Odtrhněte se od reality a vytvořte si závislost na jiskřivé vůni, která vám vyčaruje úsměv na tváři. Vyzkoušejte s námi novou Lancôme La Vie Est Belle: L'Éclat Eau de Toilette.

Stačí se registrovat ZDE a my vám pošleme tuto jedinečnou vůni k vyzkoušení. Akce platí od 19.3. 2018 až do rozdání zásob. 

NOVÁ KAPITOLA

Hluboko v sobě si všichni nosíme neodolatelný zdroj štěstí, který čeká jen na to, až ho někdo osvobodí. Francouzský mistr vůní, Lancôme, letos přichází s novinkou: L’Éclat Eau de Toilette. Tato slunečná a hřejivá Eau de Toilette člověka okouzlí nekonečnou něhou a odzbrojující spontánností. Jde o prvního člena rodiny La vie est belle, který nastoupil na cestu návykového motivu dřevité pižmové ambry s dotykem vanilky.  A zároveň i dokazuje, že je stejně vytříbený a návykový, jako jeho předchůdci.

TAJEMNÁ JISKRA

Eau de Toilette se otevírá explozí jiskřivých a pikantních citrusových tónů mandarinky, grapefruitu a bergamotky, které ještě umocňuje živoucí a pronikavý růžový pepř. Touto fází vůně elegantně prostupuje čajový akord. Původní známou kombinaci kosatce a pomerančových květů zde hravě osvěžují jiskřivé tóny esence neroli. Tóny kosatce a pačuli v základu rozjasňuje nová dřevitá a pižmová ambra prostřednictvím jemného závoje pižma a ambroxidu, který se přimkne k pleti jako jemný závoj. Spojení je dokonale harmonické.

PAPRSKY SVĚTLA

Třpytivý flakon ve tvaru „křišťálového úsměvu“, který navrhla Catherine Krunas, se nyní protáhl, aby dokázal odrazit veškerý třpyt, který se v tomto novém výrazu ukrývá. Půvabná mašle z oranžové organzy je uvázána kolem hrdla lahvičky a upozorňuje na hřejivost a slunečný charakter vůně.

KAMPAŇ PLNÁ SVĚTLA

V kampani nesměla chybět usměvavá a zářící herečka Julia Roberts. Má na sobě šaty zdobené jemnými pírky a doslova z ní vyzařuje jas a teplo. Unikátní chvíle, kterou dokonale zachytil fotograf Alexi Lubomirski, ztělesňuje zářivou, povzbuzující a spontánní La vie est belle L’Éclat Eau de Toilette.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole