Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Dosáhněte zářivých vlasů díky těmto pomocníkům

17.1.2018
Aby byly vlasy krásné, musí především zářit zdravím. O to se postará inovativní řada produktů Keratin Protect značky Remington se zdokonalenou keramikou napuštěnou keratinem a mandlovým olejem.

Řada Keratin Protect značky Remington je inovativní řada produktů se zdokonalenou keramikou napuštěnou keratinem a mandlovým olejem pro hladké, lesklé a zdravě vypadající vlasy. Elegantní kombinace stylové šedé a zlatavě růžové barvy bude ozdobou každé dámské koupelny.

Automatická kulma Keratin Protect

Vlnky jsou zpět! Od úzkých lokýnek po plážové vlny - je čas se připravit na pořádný objem a krásný tvar. Proč se zaměřovat pouze na jeden typ vln, když si můžete vybrat takový styl, jaký si přejete? Automatická kulma Keratin Protect byla navržena speciálně pro snazší a jednodušší dosáhnutí perfektních vln pouze díky stisknutí tlačítka. Zajišťuje dokonalé výsledky přesně dle vašich představ po každém použití.

Rotační horkovzdušná kulma Keratin Protect

Silné vlasy během stylingu s rotační horkovzdušnou kulmou Keratin Protect - s kulmou, která má funkce vysoušeče vlasů a kartáče v jednom pro salónové výsledky bez nutnosti použití vysoušeče a kulatého kartáče zvlášť. Nadýchaný objem bude vždy trendem, můžete ukázat krásnou barvu a kondici svých vlasů. Použití vysoušeče vlasů společně s kulatým kartáčem může být někdy velmi vyčerpávající, obzvlášť pokud proti nám hraje čas.

Vysoušeč vlasů 2200 Keratin Protect

Zářivé, zdravě vypající vlasy jsou aktuálním trendem, ale někdy může mít běžný styling také ničivé důsledky. Pokud si vysoušíte vlasy běžně na vysoké teplotní nastavení, výsledkem mohou být vysušené, slabé vlasy s roztřepenými konečky. Vysoušeč vlasů Keratin Protect byl navržen speciálně pro ochranu vlasů před zničením vysokou teplotou. Díky vysoušeči vlasů Keratin Protect můžete nyní dosáhnout salonových výsledků a 3x větší ochrany před zničením vlasů vysokou teplotou. 

Žehlička na vlasy Keratin Protect s inteligentním senzorem

Remington má řešení, jak ukončit nevyváženost mezi vysokou teplotou a nízkou ochranou. Žehlička na vlasy Keratin Protect s inteligentním senzorem představuje revoluční produkt, který neustále měří hodnotu vlhkosti ve vlasech a dle ní přizpůsobuje teplotu žehlicích ploch pro optimální styling, 3x větší ochranu, méně zničené a zdravější vlasy.

Kónická kulma 19-28 mm Keratin Protect

Kulma Keratin Protect je nová, inovativní stylingová pomůcka speciálně navržená pro tvorbu pevných, nadýchaných a zdravě vypadajících vln. Se zdokonaleným povrchem napuštěným keratinem a mandlovým olejem můžete vlasům dodat potřebnou péči, zatímco můžete experimentovat s tvořením různých stylů a bez námahy dodat vašim vlasům objem a lesk.

Nahřívací kartáč Keratin Protect

Objemné vlasy jsou super přitažlivé a nejžhavějším stylem této sezóny. Designéři společnosti Remington si pohrávali s několika různými styly - od objemných, rovných vlasů po rozčechrané vlny - všechny z nich vypadaly zdravě a v top kondici. Žádný strach, nahřívací kartáč Keratin Protect je tu, aby vám pomohl bez námahy vytvořit přirozený objem i vlny.

Žehlicí kartáč Keratin Protect

Hladké, rovné účesy jsou velmi stylové - ale chcete k tomu přidat trochu něco navíc? Nyní je možné vrátit vašim vlasům přirozený objem, zatímco budou perfektně hladké, takže můžete získat přirozeně rovný styl s ohromujícím objemem. Představujeme vám žehlicí kartáč Keratin Protect, který vyžehlí vaše vlasy během stylingu pro zdravě vypadající, přirozené, rovné vlasy během pár minut.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole