Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BEAUTY REPORT: Trendy pro rok 2018

Připravila: Karolína Čumriková/9.1.2018
Připravili jsme pro vás 5 trendů ze světa krásy pro letošní rok. Jaké to budou? Na jaké se odvážíte vy?

1. BLACK ATTACK.

Široké kočičí linky jako ty, co nosívala Amy Winehouse? Proč ne. Je čistě na vás, jaký tvar zvolíte nebo jestli přijdete s něčím novým. Linky v kombinaci s lesklými stíny nebo glitry jsou také skvělá volba. Fantazii se meze nekladou!

2. GLOSS. 

Lesklá oční víčka jako kdybyste si na ně dali lesk na rty. Lesklé průhledné stíny jsou horkým trendem pro tento rok a neuvidíme je jen na víčkách, ale i rtech. Ať už čistě průhledný nebo s jemně barevným nádechem. 

3. RED LIPS. 

Červená rtěnka je klasika, a proto by každá z nás měla mít ve své kosmetické taštičce minimálně jeden odstín. V předešlém roce letěly rtěnky v odvážných barvách a letos se vracíme zpátky ke staré klasice. Červená je totiž vždy dobrá volba!

4. GLITTERS EVERYWHERE. 

Třpytky místo rtěnky, očních stínů nebo dokonce i highlighteru? Třipytky letos budou vládnout a je jen na vás, jak si s nimi vyhrajete. Třpytivé linky nebo třpytivý lesk na rty je ale sázka na jistotu.

5. WET LOOK. 

Účes, který vypadá jako kdybychom právě vylezli ze sprchy. Tento vlasový trend byl hlavní součástí světových fashion weeků. Jak na něj? Stačí nám trocha gelu a laku na vlasy nebo můžeme ušetřit čas nad vysoušením vlasů a vydat se rovnou do ulic. Wet look se hodí ke každodenním outfitům či v kombinaci s večerní róbou.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole