Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BEAUTY BOX: Na co se můžete zas těšit a kdy to vypukne?

Sonja Ćuková/27.5.2016
Marie Claire zhruba před týdnem odtajnila obsah letní edice Beauty Boxu a už pro vás připravuje jeho podzimní verzi!

My v redakci, ostatně jako všechny ostatní ženy, sledujeme módní a kosmetické trendy v zahraničí. Nemohl nám proto uniknout Beauty Box, a tak jsme si řekly, že nějaký takový (a ještě lepší) vytvoříme pro vás!

Celý tým Marie Claire nakonec vybral 12 magických kosmetických produktů (jejich seznam naleznete ZDE), na které nedá dopustit a vtěsnal je do designové krabičky. Z výsledku jsme byli nadšení a ještě víc nás potěšilo, že vy jste naše nadšení sdíleli – během jednoho týdne se vyprodaly úplně všechny Beauty Boxy, které jsem pro vás měli připravené!

Co bude dál?

Líbil se vám Beauty Box a mrzí vás, že jste nestihli zakoupit? Nezoufejte! My už pro vás chystáme další podzimní edici. Nechcete propásnout novinky a přejete si být o všem informováni jako první? Potom zadejte svůj e-mail na této stránce a vše se dozvíte včas!

Podělte se s námi o radost!

Spousta z vás byla z Beauty Boxu tak nadšená, že si jeho obsah okamžitě vyfotila a sdílela jej s námi na facebooku nebo Instagramu. I vy se s námi můžete o svou nápaditou koláž podělit. Stačí, když fotografii označíte #beautyboxcz a přidáte @marieclairecz. Těšíme se na vaše výtvory!

Zde je několik vašich příspěvků...

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole