Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Královský palác potvrdil, že princ Charles už není v karanténě 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/31.3.2020
Po konzultaci s lékařem opustil Princ z Wallesu izolaci.  
Reklama

Dobrá zpráva pro všechny příznivce královské rodiny! Princ Charles, který byl nedávno pozitivně testován na koronavirus, je mimo nebezpečí i mimo izolaci. Pro BBC tuto informaci potvrdil Clarence House.  

Vévoda strávil sedm dní v karanténě ve svém domě v Birkhall na panství Balmoral ve Skotsku. V době jeho diagnózy vydal jeho úřad oficiální prohlášení: “Vykazuje mírné příznaky, ale jinak se těší dobrému zdraví a pracuje z domova jako obvykle.”  

Charlesova manželka Camilla byla také testována a virus u ní potvrzen nebyl v karanténě však stále zůstává. Královna je mezitím izolována ve Windsoru se svým personálem. Svého syna viděla naposledy 12. března, a proto ji nemohl nakazit. Zbytek královské rodiny také zůstává doma. Kate a William na venkově a Harry a Meghan se nedávno přestěhovali do Los Angeles.  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Čtěte také: Meghan a Harry se přestěhovali do Los Angeles. Je to kvůli nové práci?

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama