Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kostýmy z filmu Pomáda jsou na prodej? Za kolik je můžete mít?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Giphy/1.8.2019
Taky jste si vždy přála bundu Pink Ladies?  

Kdo by neznal kultovní film Pomáda! Je to nestárnoucí klasika, na kterou se občas s radostí podívá každý a písně z tohoto muzikálu mu pak v hlavě zní ještě týden potom... Když se tento snímek objevil poprvé v kinech okamžitě sklidil nepředstavitelný úspěch. Ve své době se dokonce jednalo o třetí nejlépe vydělávající film hned po Čelistech a Hvězdných válkách. Není se tedy čemu divit, že ovlivnil nejednu generaci a nastolil i nové módní trendy. Ten, kdo tvrdí, že si nikdy nepřál vlastnit růžový saténový bomber nebo černý obleček na tělo, který má na sobě Olivia Newton-John v závěrečné scéně, kecá... Dětský sen se vám teď může vyplnit. Pokud tedy máte zbytečných pár tisíc dolarů. 

Kostýmy z Pomády totiž míří do dražby. Konkrétně je získáte v aukční síni “Julien's Auction” v Los Angeles. Pořídit budete moci již zmíněný černý komplet elastických kalhot a kožené bundy, u kterého se očekává, že cena dosáhne částky 230 000 dolarů. Ale také růžový bomber ušitý přímo na míru Sandy Olsson. Všechny kousky jsou z exkluzivní sbírky Olivie Newton-John, která se k této akci vyjádřila takto: “Na tyto kostýmy mám skvělé vzpomínky. Vysely tak dlouho ve skříni a je mnohem lepší, že si je někdo užije a bude z nich mít radost.” Část peněz z dražby plánuje Olivia věnovat Centru pro výzkum rakoviny.  

Čtěte také:
Změny v Marvelu. Thora bude hrát žena
Vražedný dům Charlese Mansona je na prodej
Top 10 nejsledovanějších celebrit na Instagramu v roce 2019

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole