Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Kosmetické produkty na které přísahají celebrity po celém světě

Text: Tatiana Urbanová, Kristýna Schafferová, Foto: Getty images/3.4.2020
Existují kosmetické produkty, za které dají celebrity, vizážistky i kosmetické redaktorky z celého světa ruku do ohně. A to bez ohledu na marketing a reklamu. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší, které sežente i na našem trhu! Už jste je vyzkoušeli?

To, že Julia Roberts a Kate Winslet nedají dopustit na značku Lancome, jejíž jsou zároveň i tváří, možná už víte... Postřehli jste ale, že zpěvačka Rihanna, stejně jako přední česká vizážistka Hristina Georgievska, sází na krém Skin Food od Weledy? A že mají sestry Olsenovy či Nicole Kidman hebkou pleť díky dennímu krému od značky Biologique Recherche? A pokud chcete být krásná jako Salma Hayek nebo Emily Blunt, neměla by vás minout pleťová maska s výtažky z růží Black Rose Cream Mask od Sisley Paris! Na další favority se můžete podívat v naší galerii....

Kosmetické produkty, na které přísahají celebrity po celém světě

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Čtěte také: 15 trendy barev, kvůli kterým okamžitě po karanténě zavoláte kadeřníkovi

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama