Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Koronavirus dal vzniknout novému, krutému trendu v randění. Co je to “zumping”? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash, Twitter/12.6.2020
Pandemie změnila pravidla. Většina schůzek, a to i těch romantických, se přesunula na virtuální platformy. Vztahy už zkrátka nejsou, co bývaly a lidé se přizpůsobili situaci. Zoom zažil své hvězdné chvilky, a kromě videohovorů se svými kolegy nebo rodinou teď pozoruje i spoustu prvních schůzek nebo rozchodů. A tím se dostáváme na téma zumpingu.  
Reklama

Takže, co je to tedy zumping? Jde o to, dostat kopačky po Zoomu. V dnešní době virtuálních vztahů je tento fenomén bohužel stále rozšířenější. Vše začalo Julií Moserovou, která svou historku sdílela s Twitterem, poté co její partner založil Zoomovou skupinu s názvem “musíme si promluvit”. Samozřejmě se s ní chtěl rozejít, ale co bylo podle Julie nejhorší byl fakt, že jejich spojení stále vypadávalo a obrazovka se zasekávala.. 

Julii zajímalo, jestli je prvním člověkem, který zažil tak brutální rozchod, a tak se zeptala internetu:  

Juliin tweet obdržel více než 65 000 lajků a lidé začali sdílet své vlastní zkušenosti se zumpingem“Můj ex mě požádal o rozvod přes Facebook”, “Dostala jsem kopačky přes Tumblr”, “To nic není, já zjistila, že se rozcházíme přes hlasovku”...  

Ačkoliv je navazování nových vztahů, a dokonce i jejich ukončování v dnešní době karantén těžší než jindy, jedinou útěchou, pokud dostanete kopačky online, může být fakt, že na svého ex jen tak nikde brzy nenarazíte!  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Čtěte také: Sex s člověkem, se kterým nebydlíte, je nyní ve Velké Británii ilegální

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama