Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

KONFERENCE o Work Life Balance tak trochu jinak!

Foto: Unsplash/3.11.2019
Chcete se dozvědět jak a v čem rovnováha zaměstnanců prospívá businessu a podnikání? Nebo sami hledáte balanc mezi prací a životem? Potom přijďte 7. listopadu na konferenci Work Life Balance. My vám na ni dáme dokonce slevu! 

Co vás na konferenci čeká? Série odborných, inspirativních a interaktivních bloků i workshopů. Zprofanovaný WLB termín dostane reálný obsah a vy si tak osvojíte praktický přínos žití dle jeho zásad z pohledu jedince (manažera) i firmy a byznysu. Nebojte se, nečekají na vás žádné otřepané a nudné poučky, ale praxe. 

Work life balance je velmi často používaný pojem, který nemá jasný obsah. Jde v podstatě o to, že pokud jsou lidé ve vnitřní rovnováze, daří se jim, jsou spokojení, poté jsou úspěšní také v podnikání a naopak. To je celá premisa tohoto konceptu. Tato businessová konference na zdánlivě nebusinessové téma, chce konkrétně ukázat jak a v čem rovnováha prospívá člověku ve všech sférách života. 

Pokud se jen chcete dozvědět, co je správně a co je špatně a jít domu, nemusíte vůbec chodit. Zde vám budou nabídnuty zkratky, modely a chytrá řešení, která by mohla pomoci a na která nemáte často čas. Na tato témata vystoupí přední odborníci, kteří vás budou inspirovat – ukáží vám myšlenkové rámce, nové pohledy a osobní příběhy. A to v kombinaci s businessovými argumenty a metodikami pro sledování přínosu vytváří unikátní obsah, který vám může změnit život.

Základní pilíře spokojeného života jsou ZDRAVÍ – VZTAHY – PRÁCE. Pokud se nám rozpadne jeden pilíř, dá se to ještě ustát, pokud se však rozpadnou dva, máme vážný problém.

Celý program je koncipován do 3 bloků/pilířů, kde se budou přední odborníci věnovat  klíčovým oblastem, na které budou navazovat inspirativní přednášky a interaktivní workshopy, které umožní si vše osobně vyzkoušet, prožít a odnést si svou konkrétní inspiraci do osobního i pracovního života.

Více informací se dozvíte zde, a pokud byste si chtěli koupit vstupenku, nezapomeňte použít slevový kód MC2019. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama